bedroomclub.pl

Catephil krem

Osoby z bardzo suchą i wrażliwą skórą często mają problem z doborem odpowiednich kosmetyków nawilżających. Dla konsumentów, którzy od produktu wymagają przede wszystkim skuteczności oraz ceny adekwatnej do jakości, powstał Cetaphil krem, który z pewnością spełni wszystkie powyższe wymagania.

Cetaphil DA Ultra to specjalistyczny dermokosmetyk stworzony dla osób, których skóra wymaga intensywnego nawilżenia. Jego regularne stosowanie pozwala na uzupełnienie brakujących lipidów, co zostało potwierdzone licznymi badaniami. Krem chroni skórę przez 24 godziny. W przeciwieństwie do innych tego typu kosmetyków posiada lekką formułę, jest bezzapachowy i nie zawiera konserwantów, substancji drażniących oraz alergenów. Jego skład bogaty jest w wiele cennych mikroelementów, min.:

  • PCA – to naturalny składnik skóry pozwalający na utrzymanie stałego poziomu nawilżenia,
  • masło Shea, olej z orzechów makadamia - sprawiają, że skóra jest niezwykle miękka i delikatna oraz uzupełniają lipidy,
  • pantenol – łagodzi podrażnienia, pozwala na szybką regenerację,
  • silikony – tworzą warstwę ochronną

Wszystkie te składniki tworzą unikalny kompleks ERC. Produkt dostępny jest na stronie internetowej http://www.aptekagemini.pl/cetaphil-da-ultra-x-85-g.html. Przeznaczony jest głównie dla osób zmagających się z atopowym zapaleniem skóry oraz wypryskami. Jest odpowiedni dla dzieci od pierwszego dnia ich życia, a także osób z bardzo suchą skórą. Krem posiada wiele pozytywnych opinii, a cała seria Cetaphil uzyskała godło Odkrycie Roku w konkursie Laur Konsumenta 2011.


Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 600-80-88

Zobacz także:

Fala uderzeniowa - Bielany

Fala uderzeniowa - Bielany

Yerba mate - „antidotum” na ciężki dzień

Yerba mate - „antidotum” na ciężki dzień

Psycholog – gabinet w Poznaniu

Psycholog – gabinet w Poznaniu

Higiena niepełnosprawnego pacjenta

Higiena niepełnosprawnego pacjenta

Młodzież też się uzależnia!

Młodzież też się uzależnia!