bedroomclub.pl

Kurtki softshell

Coraz częściej zauważamy ludzi, którzy chętnie noszą kurtki softshell. Ideą kurtek softshell miały być kurtki bez membrany. Za czasem jednak zaczęto nazywać tak również kurtki z membraną, co spowodowało zatarcie pierwotnej idei. Kurtka ta jest ciepła i chroni od zimnego wiatru. Kurtka softshell skierowana jest zwłaszcza do ludzi aktywnych fizycznie, ale z powodzeniem można ją również nosić w warunkach miejskich. Po softshelle bardzo chętnie sięgają osoby biegają, jeżdżące na rowerze, uprawiające nordic walking lub inne dyscypliny sportowe. Kurtki softshelle są funkcjonalne, dają pełen komfort noszenia, a przy tym posiadają właściwości termoaktywne. Polecane są zwłaszcza w okresie od jesieni do wiosny.

W internetowym sklepie turystycznym Napieszo.pl znajdziemy wiele propozycji kurtek softshell różnych producentów, takich jak:

  • The North Face,
  • Elbrus,
  • Hi-Tec,
  • Deproc,
  • CMP,
  • Iguana,
  • Feel Free.

Najważniejszymi cechami kurtek Softshell są bardzo dobra oddychalność i wiatroodporność. Nie jest ona natomiast całkowicie wodoodporna, wytrzymuje jednak na lekkim deszczu. Często tkanina kurtki pokryta jest warstwą DWR (Durable Water Resistant), dzięki czemu materiał nie chłonie wody, zanieczyszczeń, ani brudu.

Warto dodać, iż kurtki softshell, dzięki tkaninie, z której zostały wykonane, charakteryzują się lekkością, elastycznością oraz rozciągliwością.

Spośród wielu kurtek softshellowym różnych producentów oferowanych przez sklep Napieszo.pl, każdy wymagający klient na pewno znajdzie idealną dla siebie propozycję – czy to z kapturem, czy bez, z odpowiednimi parametrami, dodatkowymi kieszeniami, czy otworami wentylacyjnymi – w zależności od swoich potrzeb.


"Tempo" Dorota Michalska
Sikorskiego 111
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 720 61 58

Zobacz także:

Pas kulturystyczny tanio

Pas kulturystyczny tanio

Tenis dla dzieci

Tenis dla dzieci

Akademia Reissa – profesjonalna kadra trenerska

Akademia Reissa – profesjonalna kadra trenerska

Kurs gotowania dla sportowców

Kurs gotowania dla sportowców

Wejdzie w Nowe Życie tanecznym krokiem

Wejdzie w Nowe Życie tanecznym krokiem